Chcete tvoriť niečo výnimočné a užitočné?

Projekt Papame.sk bol pôvodne spoločný nápad Ivky a mňa. Ivka a jej sestra sa skvele vyznajú v zdravej výžive a ja sa hýbem v marketingu a manažmente. A povedali sme si že vytvoríme niečo zaujímavé a užitočné.

Začali sme vytvárať túto stránku, vytvorili prvé blogové príspevky, počiatočný bezplatný eBook plný zaujímavých receptov, na 80% máme vytvorený skvelý materiál pre nastávajúce a nové maminky (Sprievodca prvými jedlami dieťaťa s podrobným jedálničkom )…

A najmä– za pomoci šikovného kamaráta (veľká vďaka Jany) sme úspešne rozbehli facebookovú komunitu. V tomto momente sa páči vyše 5500 ľuďom – mamičkám.

Situácia sa však postupom času trocha zmenila. Ivkin syn vyrástol a ona sa v živote posunula k iným životným otázkam. A tak vzniká otázka – Čo ďalej s Papame?

Hľadám niekoho, kto myšlienky Papame.sk ďalej rozvinie.

Ako?:

  • ideovo (kam to celé smerovať?),
  • obsahovo (texty, obrázky),
  • funkčne (správa www stránky, e-mailing).

Ideálna kandidátka (prepáčte chlapi, táto práca je asi skôr pre ženy) je žena majúca alebo čakajúca dieťa/deti, ktorú zaujíma zdravé stravovanie a má kladný vzťah k on-line marketingu. Ideálne ak Vám niečo hovorí SmartSelling a Podnikanie z pláže :-). A úplne skvelé by bolo čo najbližšie k stredu Stredného Slovenska.

Nehľadám zamestnanca. Ide o prácu projektovej manažérky na čiastočný úväzok – aj napr. popri materskej.  Výhodou je možnosť sa realizovať, naučiť sa kopec vecí okolo on-line marketingu aj okolo zdravého stravovania. A časom možno rozbehnúť ďalší vlastný projekt…

Máte záujem takto tvoriť niečo výnimočné a užitočné? – Ak áno, ozvite sa mi na peterfurdik@gmail.com

Veľa pohody

Peter Furdík

Peter
Som expert na jedlo. Už takmer 40 rokov denno-denne musím jesť :-). Od narodenia dieťaťa mi už ale nie je ľahostajné čo na tom tanieri mám. Som pedant a lenivec zároveň. Z toho vzchádzajú moje nápady na jedlá – pedant vytvára vyváženú zdravú stravu a ten lenivec vo mne sa snaží, aby jedlo bolo rýchle a jednoduché na prípravu. Aby sa najedlo bábätko, ale aj dospelý človek. Môj príbeh si prečítajte tu:
Komentáre